ses yalıtımı

Vicoustic Flexi Panel A50 Kare Sünger Tanımı : Şile Firmamız tarafından üretilen ve satışa sunulan vicoustic flexi panel a50 kare süngerler avrupa standartlarına uygun şekilde üretilmektedir.Vicoustic flexi panel a50 kare sünger, kare desenleri / derzleri sayesinde uygulama kolaylığı ve desen bütünlüğü sağlayan vicoustic fleksi panel a50 sünger paneller stüdyo müzik odası dj kabini ve ses kayıt odaları için ideal performans sunan akustik köpüklerdendir. Şile da Mimarlar tarafından sıkca tercih edilmekte olan vicoustic flexi paneller dekorunuza en uygun mimari çözümlerden biri olacaktır.50 cm x 50 cm ebadlarında satışa sunulan fleksi paneller adet olarak satılmaktadır.Adet Birim Fiyatı : 10 - 15 TL Vicoustic flexi panel a50 kare sünger görsellerini sitemizden inceleyebilirsiniz.

Şile Vicoustic Flexi Panel A50 Kare Sünger Ebadları : 50 cm x 50 cm ölçülerinde olup, adet olarak satılmaktadır.
Şile Vicoustic Flexi Panel A50 Kare Sünger Paket Miktarı : Vicoustic Flexi Panel A50 Kare süngerler adet olarak satılır. 1 Paket 10 adet satılır.
Şile Vicoustic Flexi Panel A50 Kare Sünger Renkleri : Siyah ( koyu andazit gri ) standart olarak satılır, renkli üretimi mümkündür.
Şile Vicoustic Flexi Panel A50 Kare Sünger Kullanım Alanları : Müzik odası, stüdyo, jeneratör kabini, radyo yayınevi, spor salonu, eğlence mekanları.
Şile Vicoustic Flexi Panel A50 Kare Sünger Opsiyonlar : 5 cm standart kalınlıkta olup özel ebadda üretim mümkündür. 
Şile Vicoustic Flexi Panel A50 Kare Sünger Yanmazlık : Yanmazlık özelliği yoktur.Opsiyonel olarak üretilir ve satılır.

Vicoustic Flexi Panel A50 Kare Sünger