ses yalıtımı

Labirent Akustik süngerler ortam akustiğini örnek verecek olursak bir ses kayıt odası düşünün düzgüsel akustik ses yalıtım süngeri olmayan bir odada yapacağınız kayıtlarda kaliteli bir ses kayıt yapamazsınız. Böylece ortamda yankı ve eko engelleyecek bir akustik sünger kaybolacaktır.

Labirent süngerler akustik ses yalıtımı süngerleri çeşitlerinden olup adından anlaşılacağı gibi labirent tipinde akustik süngerdir. Kullanacağınız yerlerde dekoratif bir görünüm sağlar.

Ses emici özelliğiyle ses yalıtımı sağlamaktadır. Labirent süngerler yanmaz süngerlerdir. Poliüretan malzeme ile üretilir. Labirent süngerler recfoam tarafınca üretilen melamin esaslı, yüksek yanmazlık kıymeti olan ses yalıtım malzemesidir.

Labirent sünger

Akustik Labirent Tipi Ses Yalıtım Süngeri

Adındanda anlaşılmış olduğu şeklinde labirente benzeyen şekilde estetik görünüme sahip ses yalıtım ve ses yalıtım malzemesidir.Yanmaya karşı dayanıklı çok tercih edilen ses yalıtım malzemesidir. Akustik ses talıtımı ve izolasyonu evinizde, iş yerinizde, stüdyolarda, müzik kayıt, toplantı odaları, konferans salonları, tiyatro salonlarında, klima üreteç odaları vb. Benzer biçimde kullanım alanı çok geniştir.

Labirent süngerler şekli itibariylede yüksek ses yutum kabiliyetine sahip ses yalıtım süngeridir. Ses Yalıtımı uygulamalarında sıklıkla kullanılan akustik sünger çeşitidir.

(Yeni Ürün) Adetaş Akustik Farkıyla  Labirent Sünger / A Kalite ses akustiği şık tasarımı ile dikkat çekiyor. Yanmaz özelliği mevcut olup sertifikalı üründür. Akustik-ve-ses-duzenleyici-urunler-labirent-sunger bariyerli-akustik-sunger.

Stoklarımızda yüksek düzeyde akustik labirent sünger bulunmaktadır. Labirent sünger ses yalıtım süngeri kategorisi içindedir. Yanmaz sünger olarak da bilinir.

Labirent Akustik Sünger Fiyatları 

  • 60/ 70(Yoğunluk ) 30 MM (Kalınlık) [1m2]

12,00 TL + KDV - 15.00 TL + KDV

  • 60/ 70(Yoğunluk ) 40 MM (Kalınlık) [1m2]

13,00 TL + KDV - 17.00 TL + KDV

 

  • 60/ 70(Yoğunluk ) 50 MM (Kalınlık) [1m2]

18,00 TL + KDV - 22.00 TL + KDV

Labirent Sünger