ses yalıtımı

Karaman Stüdyo Ses Yalıtımı düzen ve ses yalıtımının önemli olduğu mekanlardan birisidir. Ne olursa olsun ses yalıtımı uygulamaları yapılmalıdır. Bunun için Karaman bölgesine hizmet veren firmamız stüdyonuz için İçeriden dışarıya dışardan içeriye ses çıkışları engelleyen malzemeler üretmekte ve sizlere sunmaktadır. Akustik ses yalıtımı için bir tek ses yalıtımı malzemeleri uygulamak ile kalmaz özellikle akustik ve müzikli ortamlarda akustik ses düzenlemesi sesin çıkma dağılma ve yayılma kalitesi ile ilgili olumlu etki gösterecek malzemeler de kullanmak gerekir. Bundan dolayı ses izolasyonu + akustik düzenleme yaptırmanızda fayda vardır.

Gündüz yada gece, demolar için profesyonel ses kalitesi, ve kendi evinizde müzik yaratarak tüm gizlilik ve kolaylık herhangi bir saatte kayıt özgürlüğü herhangi bir müzisyen rüyası. Ve gene de, bu tamamen mümkündür. Aileniz, oda arkadaşları veya komşuları hastalık endişesi duymadan en yüksek ses kalitesi üreten bir stüdyo ses yalıtım uygulaması var.

Stüdyo Ses Yalıtımı

Sesleri kesmek ve akustik düzenlemeler

Sesleri kesmek ve akustik düzenlemeler için bariyerli akustik süngerler kullanılabilir. Bariyerli akustik sünger 3 katmandan oluşan ses yalıtım malzemesidir. Duvara uygulanan kısmında düz akustik yanmaz sünger (kalınlık opsiyonel), ortasında epdm ağır bariyer + üst bölümde akustik sünger (model renk seçenekleri mevcut) olan malzemedir. Akustik düzenleme ve yalıtımı sağlamak için yine akustik kumaş kaplı ses yalıtım panelleri kullanılabilirsiniz bu panelleri bulmak için Karaman bölgesine hizmet veren firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Bir stüdyonun verimli frekans ses tecridi (izolasyonu) yalnız 40 dB ise, stüdyoda üretilen 70 dBA’dan yüksek tüm sesler komşuları rahatsız edebilir. Sesin yayılmasının önlenmesine ses yalıtımı denir. Karaman Ses yalıtımı yapılırken sesi geçirmeyen veya daha azca geçiren kısaca sesi fazla soğuran yalıtım malzemeleri kullanılır. 

Studio Ses yalıtımı yapılırken Karaman bölgelerine hizmet veren firmamızdan hem malzeme hemde teknik destek alabilirsiniz. Sesi geçirmeyen veya daha azca geçiren kısaca sesi fazla soğuran yalıtım malzemeleri kullanılır. Aşırı gürültülü ortamlarda ses dalgalarının şiddeti fazla olduğu için bu ortamlar sağlıklı değildir.

Dublaj Kayıt Odaları Ses Yalıtımı

Çünkü geri kalan ve komşulara ulaşan 35 dBA gürültü kirliliği sayılır. Baterinin ses seviyesi her süre yüksektir ve bir volüm düğmesiyle kısılmaz! Aşırı gürültülü ortamlarda ses dalgalarının şiddeti fazla olduğu için bu ortamlar sağlık problemlerına niçin olur. Bu yüzden aşırı gürültülü ortamlarda yalıtım malzemelerinin kullanılması gürültüyü önler kısaca ses yalıtımı sağlar. Karaman ses yalıtım firmaları