ses yalıtımı

Sultangazi ve çevresine kargo ve ambar hizmetimiz bulunmaktadır.

Adepan ses yalıtım malzemeleri genellikle ses yalıtımı için kullanılmaktadır. Bu kullanılan malzeme yapısı gereği  esnek şekiller oluşturması da mümkün olmamaktadır. Adepan uygulanacak alanlarda ve yüzeylerde üstü açık olarak monte edilebilir. Genellikle alçıpan, alçı, strafor sıvası ve boya, ile üzeri kapatılır.  Adepan Sultangazi bölgesinde En iyi ses yalıtımı malzemesi olarak bilinir ve kullanılır çok gürültülü yerlerde ise uygulama yapılacak olan yüzeyin kullanım koşulları göz önünde bulundurularak bariyerli adepan ürünü seçilir.

ses yalıtımı Sultangazi

Yumurta Sünger Ses Yalıtım Malzemeleri

Özellikleri yumurta ya benzerlik gösteren Yumurta Sünger ses yalıtımında kullanılır. Fakat ses yalıtım performansı düşüktür Yumurta sünger en iyi ses akustik ses malzemesi kullanıldığı gibi ayrıca ses yalıtımında da kullanılmaktadır.

Polimer Ses Yalıtım Malzemeleri

Genelde piyasada akustik sünger en iyi ses yalıtım malzemesi olarak bilinen bu ürünlerin kullanılacak olan yüzeyin şekline göre piramit, labirent ve yumurta gibi modelleri vardır. Ses yalıtımlarında kullanılan akustik süngerlerin ses geçirmeme oranı  Adepan ses yalıtımı kadar güçlü değildir. Genellikle akustik süngerler makine dairelerinde ve ses kayıt stüdyolarında yüksek sesin olduğu tüm ortamlarda kullanılır. Fakat görsel ve estetik görünümü nedeni ile akustik süngerler en iyi ses yalıtım malzemesi olarak kullanılmamakta.

Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır?

Ses yalıtımı konutun içine yapılan en iyi ses yalıtımı malzemesi. Kullanılan malzemeler ile dışarıdan gelen şiddetli seslerin kesilmesi sağlanır. Sultangazi Akustik sünger kullanılarak en şiddetli seslerin düşürülmesi gerekli olan depo, pompa istasyonu, makine odaları ve tribün odaları gibi sesin en yüksek olduğu ortamlarda akustik süngerler ile kaplanıyor ve konutlarda ve sosyal olan alanlarda da akustik paneller kullanılmakta. Açık alanlarda kullanılan yalıtımlar estetik görüntü açısından önemlidir. Kullanılacak olan paneller hacmin yüzeylerinde kısıtlı olarak kullanılacaksa eğer ses yoğunluğu doğrultusunda yapılmalıdır. Sesin yoğunluğunun hareketi doğrultusunda yerleştirilecek olan paneller doğru kullanıldığı takdirde en iyi şekilde verim alınacaktır. Sultangazi ve çevresine hizmet veren firmamız sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar.

Sultangazi ses yaltımı