ses yalıtımı

Kadışehri Ses yalıtımı, binaların iç ve dış kısımlarına uygulanabilen, dışarıdan ya da bina içerisinden iki taraflı olmak şartıyla ses ve gürültüyü kırıcı bir yapı malzemesidir. Kadışehri Kauçuk süngerin kullanımı alanı oldukça geniştir. Sadece inşaatlarda değil elektrik başta olmak üzere aydınlatmada da artık kullanılmaya başlanmıştır. Ürün yumuşak bir yapıya sahiptir. Küçük gözenekler barındırır. Daire yapımlarında daha çok tercih edilen ürünün başlıca özelliği 120 dereceye kadar dayanıklılık göstermesidir.

Kadışehri kauçuk sünger

Kadışehri ses yalıtımı kauçuk süngerin su geçirme ihtimali oldukça azdır. Bu yüzden inşaat sektörünün vazgeçilmez malzemelerindendir. Kullanım alanına göre yeterli ölçü ve boyutlarda kestirebilir ve kullanım sağlayabilirsiniz. Ara kısımlar dışında yüzeysel bir yapıştırma sağlanmak istenirse, ekstra özel bantlarla düz yüzeylere de yapıştırma yapılabilir. Kadışehri kauçuk sünger Günlük yaşamınızda siz farkında olmasanıza kauçuk sünger aslında her yerdedir. Bulunduğunuz binada, alışveriş merkezlerinde, spor salonlarının zemin katlarında, gürültünün ve sesin çok olduğu yerlerde daha çok kullanılır. Kadışehri gibi büyük şehirlerde nüfus kalabalığından dolayı daha çok tercih edilir. Sağlığı tehdit edici herhangi bir madde içermemesinden dolayı bazı firmalar oyuncak yapımında da kullanmaktadır. Kadışehri kauçuk süngerin havalandırma ve yanmama özelliği de mevcuttur.

Kadışehri Ses Yalıtımı Kauçuk Sünger Fiyatları

Kadışehri ses yalıtımı kauçuk sünger fiyatlandırma aşamasında ebat önemlidir. Genel olarak kullanılan kauçuk sünger kalınlık olarak 9 mm, genişlik 120cm’dir. Fakat bu ebat tabiki sizin isteğiniz doğrultusunda değişir. Fiyatlandırma olarak m2 fiyatı üzerinden hesaplanır. 1 adetinde 1,2m2 ölçüsü vardır. Rulo şeklinde satılır. Rulo olarak tercih etmek isterseniz 1 rulo 10 metredir. Ortalama fiyat olarak 1 adet fiyatı 24 TL civarındadır. Bulunduğunuz şehrin de önemi fiyat açısından fark edici etkendir. Kadışehri ve civar semtlerde tercih oranı yüksek olmasından dolayı daha pahalı olabilmektedir.

Kadışehri kauçuk sünger fiyatları

Kadışehri Ses Yalıtımı Kauçuk Sünger Firmaları

Kadışehri birçok semtinde satışına rastlayabileceğiniz bir üründür. Özellikle Kadışehri bölgesinde yeni yapılan ve lüks çevrenin etkisi ile bina yapımlarında daha çok kullanılır. Sadece semtler değil, Kadışehri üretim merkezli olan birçok firmaya da internet aracılığı ile de ulaşmak mümkün. Site üzerinden de bazen çok daha uygun fiyatlarla ürünlere ulaşabilirsiniz.

Not : Kadışehri ve çevresine kargo ve ambar ile hizmet vermekteyiz firmamız istanbuldadır.