ses yalıtımı

Kullanılamayacak kadar küçük süngerlerin kırpılarak bağlaştırma özelliğine sahip yapıştırıcılar ile karıştırılıp endüstriyel pres makinasında istenilen dansiteye gelecek şekilde sıkıştırarak daha sonra İstenilen ölçü ve ebatlarda kesilmiş ses yalıtım süngeridir. ses yalıtım sorunu günümüzde büyük problemler oluşturmakta ve oluşturmaya devam edecektir. Daha sessiz daha huzurlu ortamlar oluşturmak adına  üretilen adepan sizlere sessiz ortam oluşumuna yardım etmektedir. ses yalıtım problemlerinin olduğu her yerde kullanılabilen Adepan ses yalıtım süngeri kansorejen maddeler içermediği için başta evlerde kullanılmakla beraber disco, bar, stüdyo, fabrika, jeneratör odası, makine dairesi, dinleme kuleleri ve benzeri bir çok alanda kullanılmaktadır.

Adepan Ölçü Ve Ebatlar

Müşterilerimizin isteği doğrultusunda  İstenilen kalınlık ve ebatlarda adepan üretmekteyiz. Standart olarak sürekli stoklarımızda bulunan malzemeleri Türkiyenin her bölgesine kargo yada ambar yolu ile göndermekteyiz.

  • Adepan 10mm 180 Dns Ses yalıtım Süngeri
  • Adepan 25mm 120 - 130 Dns Ses yalıtım Süngeri
  • Adepan 50mm 110 - 120 Dns Ses yalıtım Süngeri
  • Bariyerli Adepan 33mm Negatif Ve Pozitif Ses yalıtım Süngeri olmakla beraber çogu zaman bir çok  farklı üründe stoklarımızda bulunmaktadır.

adepan ses yalıtım süngeri

Adepan Nasıl Uygulanır.

Adepan ses yalıtımı süngeri profosyenel bir ses yalıtım malzemesi olmakla beraber uygulaması da bir o kadar kolay ve basittir. Uygulanacak yüzey toz ve kirden arındırıldıktan sonra adebond Ses yalıtımı süngeri yapıştırıcısı adepanın plaka batınca yüzeye sürülür ve beklemeden adepan Ses yalıtımı süngerleri yapıştırılır. Adepan uygulandıktan sonra üzerine dekorasyon amaçlı fileli alçı, fileli strafor sıvası, alçıpan, bordex, osb, mdf, yada duvar örülebilir.

Adepanı Kimler Kullanıyor

Adepan ses yalıtım yasasının devreye girmesi ile yeni yapılan binaların bölme duvarlarında ve şap altlarında ençok kullanılan Ses yalıtım malzemesi olmuştur ayrıca yapımı sona ermiş ve mevcut iskanı alınmış Ses yalıtımı kullanılmamış yapıların yatak odası duvarı ve salon duvarı gibi yerlerdeki Ses yalıtım problemlerinde adepan kullanılarak 5000 üzerinde müşteri sayısına ulaşmıştır.

Eğlence mekanlarının birtürlü yakasını bırakmayan Ses yalıtım sorunu 2015 ve 2016 yılında bariyerli adepanın piyasaya girmesi ile sona ermiştir yaklaşın 1000 den fazla eğlence mekanını referanslarımıza katmakla beraber Ses yalıtım problemlerini çözdüğümüz için onur duyuyoruz.

Fabrika ve atolye alanlarında kompresör, jeneratör yada benzeri makinalar olmassa olmazlardandır. Bu makinaların çıkartığı ses ve gürültüler hem  fabrika içerisini hemde fabrika dışarısını rahatsız etmektedir. 2015 ve 2016 yılında 2000 den fazla atolye ve fabrikayı adepan referanslarına katarak adepan Ses yalıtım ürününü zirvede tutmayı başardık.

Bunun yanısıra özellikle kulak hastaneleri olmakla beraber 500 den fazla hastane 5000 den fazla küçül imalathane ve atolye 200 den fazla okul ve 10000 den fazla perakende müşteriye hizmet verdik.